Dziś jest 27 maja 2024 (poniedziałek)


 o nas 


PRZEWOŹNIK jest pismem skierowanym do przedsiębiorców z branży transportu drogowego i kadry zarządzającej tymi firmami. Pojawił się na rynku prasowym 25 czerwca 2008 roku jako magazyn Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Pismo jest bezpłatnie przesyłane do członków ZMPD oraz do innych stowarzyszeń branżowych i firm kooperujących ze Zrzeszeniem.

Celem czasopisma jest konsolidacja branży transportowej, pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwem, a także wspomaganie działań na europejskim rynku przewozowym. Jest on realizowany poprzez propagowanie i prezentację wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem - w tym nowoczesnych technologii informatycznych zwiększających możliwości operacyjne firm. Na łamach pisma promujemy rozwiązania ekologiczne w transporcie i tematykę bezpieczeństwa ruchu drogowego, wiele miejsca poświęcamy ważnym i aktualnym rozwiązaniom prawnym i podatkowym. Można śmiało powiedzieć, że PRZEWOŹNIK jest periodykiem specjalistycznym, choć nie unikamy w nim treści "ciekawostkowych" mniej oficjalnych, stąd niemało w nim publikacji o pasjach i zainteresowaniach ludzi związanych z branżą oraz nowinek technicznych ze świata motoryzacji.

Wiosną 2012 roku odnowiliśmy szatę graficzną PRZEWOŹNIKA, wychodząc z założenia, że pismo, które reprezentuje tak szybko rozwijającą się branżę, musi dotrzymywać jej kroku i stawać się gazetą coraz bardziej nowoczesną.

Mamy nadzieję, że zarówno wygląd, jak i treść magazynu spełnia Państwa oczekiwania. Zapraszamy wszystkich Czytelników do współpracy i wymiany opinii na temat PRZEWOŹNIKA, a także sugestii tematów, które - Państwa zdaniem - powinny się w nim znaleźć. Czekamy na uwagi i propozycje.

przewoznik_redakcja@zmpd.pl 

     
drukuj | powrót » 
banery reklamowe(c). 2012 ZMPD. Wszelkie prawa zastrzezone.